€ / EUR
Vyberte menu
€ / EUR

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

HPE c7000 BladeSystem je dokonalým riešením pre hromadné nákupy serverov alebo zavádzanie serverov. Kľúčovými možnosťami konfigurácie pre šasi C7000 sú napájacie zdroje pripájateľné za chodu, modul napájacieho vstupu, aktívne chladiace ventilátory HPE pripojiteľné za chodu, prepojovacie moduly a voliteľný redundantný modul BladeSystem Onboard Administrator.
Po výbere krytu a jeho kľúčových komponentov je možné pridať nasledujúce renovované komponenty: prepojovacie moduly, serverové blade servery HPE ProLiant alebo Integrity, rozširujúce servery a softvér na správu HPE OneView alebo Insight Control. HP ProLiant c7000 obsahuje zdieľanú strednú rovinu NonStop pre jednorazové pripojenie pre blade servery k sieti a úložisku. Redundantné, za chodu vymeniteľné napájacie zdroje napájajú renovované servery HP Blade prostredníctvom spoločnej napájacej dosky, čo zaisťuje, že plná kapacita napájacích zdrojov je dodávaná do blade serverov HP. Napájacie zdroje c7000 s výkonom 2 250 W, 2 450 W alebo 2 650 W vám poskytujú dostatočný výkon na chod nožov, zatiaľ čo 2 650 W platinové zdroje PSU vám pomôžu byť čo najhospodárnejší.
Blade centrum c7000 využíva blade servery HP série BL, od G1 po G10, pojme až 16 blade serverov HP alebo až 8 výpočtových, úložných alebo pracovných staníc. Blade, ako napríklad HP BL460c Gen8 , obsahujú uzly s dvoma zásuvkami s až 16 zásuvkami DIMM na server, čo vám poskytuje neuveriteľných 32 zásuviek a 256 zásuviek DIMM v priestore 10 U. Rackable HP c7000 BladeSystem je zameraný hlavne na dátové centrá vďaka svojmu priestorovo úspornému, redundantnému dizajnu.
Viac než len blade servery. Konsolidáciou servera, úložiska, siete a správy napájania do jediného 10U serverového blade šasi je riešenie HPE C7000 spoľahlivým zjednoteným prostredím, ktoré sa ľahko spravuje. V RDSERVERS vedia, že každý biznis je iný a také sú aj ich požiadavky. Online konfigurátory serverov od RDSERVERS vám umožňujú vybrať si bladecentrum až po prepojovacie moduly a napájacie zdroje. Na našej stránke nájdete ďalšie konfigurátory pre širokú škálu blade serverov, ktoré vyhovujú C7000 BladeSystem.
Filter
Cena