€ / EUR
Vyberte menu
€ / EUR

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

DELL PowerEdge T30

Výrobca: Dell
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: T30-2121621-3PSWSS
Dostupnosť: na sklade
399.00 s DPH
332.50 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Server PowerEdge T30 Mini Tower

Intel Xeon E3-1225 v5, 3.3GHz, 8M Cache, 4-jadrá,

Pamäť: 32GB RAM DDR4  (4x8GB) UDIMM 

4x 1TB 7200 ot., SATA 3,5 ",

až 6 diskov,

1x 1GbE Intel I217LM, 1x Dell Broadcom 5720 DualPort PCIe

 

 

 

 

 

 

 

Urobte si poriadok

Urobte si poriadok

Server PowerEdge T30 vám ukladaním a zdieľaním informácií pomáha zlepšiť prístup k informáciám, zjednodušiť procesy a urobiť viac za kratší čas. 
 • Eliminujte nesprávne umiestnené a stratené údaje, obrázky a videá v dôsledku zdieľania súborov „sneaker-net“. Používatelia môžu zdieľať súbory a spolupracovať s centrálnym úložiskom súborov, aby sa eliminovali bolesti hlavy spojené s rozmiestnením viacerých kópií a verzií súborov medzi používateľov.
 • Konsolidujte údaje, obrázky a videá uložené na viacerých médiách a typoch médií na viacerých miestach. S úložnou kapacitou servera môžete centrálne ukladať používateľské dáta a organizovať svoje stohy DVD, USB kľúčov a externých pevných diskov.
Zvýšte produktivitu

Zvýšte produktivitu

Server PowerEdge T30 v sebe skrýva veľkú kapacitu interného úložiska a výkonný výkon v mini-vežovom šasi navrhnutom tak, aby poskytoval efektívnu a bezstarostnú prevádzku. S T30 možno dáta a aplikácie z viacerých desktopov, pracovných staníc a mobilných zariadení konsolidovať do jedného servera, čím sa zvýši spolupráca a produktivita.

V závislosti od vašich potrieb môžete využiť výpočtový výkon a hustotu úložiska T30 na dosiahnutie vyššej efektivity a produktivity pre váš domov alebo kanceláriu.
 • Ušetrite čas pri presúvaní alebo kopírovaní súborov medzi miestami. Server ponúka rýchlejšie dátové prenosy v porovnaní s externým úložiskom, cloudovým úložiskom alebo e-mailom.
 • Dosiahnite lepšie časy odozvy obchodných transakcií.
Kompaktný a cenovo dostupný dizajn

Kompaktný a cenovo dostupný dizajn

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a nízkej úrovni zvuku sa T30 ľahko inštaluje do prostredia vašej malej kancelárie/domácej kancelárie a funguje bez prerušenia.
 • Nenápadná akustika na úrovni domácnosti a kancelárie: Malý tvar a akustika pri stole vám umožňujú inštalovať ho prakticky kdekoľvek.
 • Znížte náklady na úložisko a softvér: Pomôžte znížiť náklady načítaním údajov do T30 a umožnením používateľom zdieľať aplikácie, čím sa vyhnete dodatočným nákladom na ďalšie externé úložné zariadenia, cloudový úložný priestor a kópie softvéru.
.

Bezpečné a ovládateľné

Či už s IT personálom alebo bez neho, T30 uľahčuje zabezpečenie vašich dát a súborov pomocou softvérového RAID a voliteľných riešení na obnovu zálohy.

 • Zálohovanie a obnova: Jednoduchá implementácia automatického zálohovania údajov so serverom Microsoft Windows Server.
 • Jednoduchá správa: Aktualizujte softvérové ​​aplikácie na jednom mieste namiesto na viacerých počítačoch, aby ste zjednodušili úlohy a ušetrili čas.
Ovládajte svoj osud

Ovládajte svoj osud

Posuňte svoje podnikanie na ďalšiu úroveň so vstavanou rozšíriteľnosťou pre rast. PowerEdge T30 vám môže pomôcť:
 • Pomocou až 10 externých portov USB (šesť USB 3.0) môžete jednoducho pripojiť ďalšie zariadenia
 • Flexibilne sa rozšírte pomocou štyroch PCI/PCIe slotov , ktoré vám umožnia rásť vlastným tempom
 • Konsolidujte dáta a mediálne súbory pomocou šiestich interných pozícií pre pevné disky, ktoré podporujú veľkú úložnú kapacitu
 • Poháňajte aplikácie a médiá rýchlo pomocou výkonného viacjadrového procesora Intel® podľa vlastného výberu
 • Podporte veľkú kapacitu pamäte až so štyrmi modulmi DDR4 DIMM, aby ste zažili